Spedycja

SPEDYCJA


  • magazyn433
  • FUH Kumiec to firma transportowa-spedycyjna ciesząca się dużym uznaniem na rynku usług transportowych od ponad 20 lat.To właśnie tak duże doświadczenie w branzy pozwoliło wyselekcjonować najlepszych partnerów do współpracy na terenie Europy, dzięki  temu jesteśmy  w stanie szybko i sprawnie zorganizować każdy transport w dowolnej relacji.

    Dział spedycji to zespół doświadczonych i dynamicznych ludzi, ambitnie dążących do zamierzonych celów. Cechuje nas błyskawiczne podejmowanie decyzjii, elastyczność, dyspozycyjność  oraz chęć współpracy. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, starając się dostosować do jego potrzeb i oczekiwań. Jesteśmy świadomi , że w nasze ręce powierzają nam Państwo towary o dużej wartości, w związku z tym staramy się zapewnić Państwu profesjonalną obsługę, sprawną komunikację oraz bezpieczny transport pod wskazany adres. Znajomość języków obcych (angielski,niemiecki i rosyjski) pozwala nam na  fachową obsługę zleceń międzynarodowych.Dzięki profesjonalnemu zespołowi spedycji mamy pewność, że sprostamy każdemu zadaniu.


 

MAGAZYNY

Magazyny,którymi dysponujemy to kilka obiektów znajdujących się na terenie województw w południowej części Polski, lecz w razie potrzeby nasze dobre relacje z partnerami z branży umożliwiają nam zorganizowanie przeładunku lub magazynowania towaru w każdym miejscu w Europie.

magazyn-razem